Manisa Özel Neşe Hanım Kız Pansiyonu olarak tamamen yenilenmiş binamızda, güven, huzur ve ilgi içinde kaliteli bir hizmetle birlikte, sevgiye dayalı çağdaş bir yaklaşım ile barınma olanağı sunmanın kıvancını yaşıyoruz. 2014 Ekiminde hizmet vermeye başlayan pansiyonumuz, evinizi ve ailenizi aratmayacak bir yaşam sunmak ilkesi ve amacıyla yola çıkmıştır.

Pansiyonumuz, özel pansiyonlar arasında en modern çizgilere sahip pansiyon olmakla beraber, çağdaş yönetim tarzıyla da dikkat çekmektedir.

Pansiyonumuzda üniversiteye kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik hizmeti, 24 saat gaz ve elektrik kaçağı ile yangın erken uyarı sistemi, 24 saat sıcak su, çağdaş ve huzurlu ortam, ortak kullanım alanlarında modern makinelerde çamaşır yıkama ve ütü yapma imkanı, lüks oda ve ortopedik özellikli yataklar, her odada banyo ve tuvalet, haftalık nevresim değiştirme hizmeti, odalarda sınırsız internet bağlantısı, doğalgazlı ısınma sistemi , her odada misafirlerimizin rahat çalışabilmeleri için katlanabilir çalışma masası ve sandalyesi, yemekhanede yemek ihtiyacını karşılama imkanı ve yine yemekhanede 24 saat sıcak su ve içecek imkanı bulunmaktadır.

Pansiyon idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, profesyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, revir, asansör, özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, otopark ile evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları…

Misyonumuz
İş mükemmeliyetini hedefleyerek, bir misafirin ihtiyacı olan her şeyi bir araya toplayarak misafirlerimize güvenilir, yüksek kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Misafirlerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, evlerindeki güvenli ve huzurlu ortamı temin etmek, sunmuş olduğumuz hizmetle mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak, dinamik, modern ve profesyonel ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen yaşam alanları oluşturmak.

Özel Neşe Hanım Kız Pansiyonu Yönetim Kurulu